→→→→ Kelly Family 4ever and Paddy too......

Angelův životopis

20. února 2008 v 19:08 | sarka-ks |  Angelo info

Angelo Kelly

zpěvák, hudebník

Datum narození: 23.12.1981 Místo narození: Pamplona, Španělsko Znamení: Kozoroh

Životopis:
Angelo Kelly se narodil roku 1981 ve Španělsku jako Angelo Gabriele Kelly. Jeho otec Daniel Jerome Kelly, profesot matematiky, narozený Irům žijícím v Americe. Jeho matka Barbara Ann Suokko, byla na pul Rakušanka a napůl Finka. Zemřela však asi dva měsíce po narození Angela na rakovinu. Angelo má 11 sourozenců, po smrti matky ho vychovávala starší sestra Kathy.

Společně se svými sourozenci se stali slavnými Kelly Family.V devadesátých letech byla skupina Kelly Family jednou z nejúspěšnějších kapel Evropy. Angelo hovoří plynně anglicky a německy,rozumí španělsky a francouzsky. Žije v Německém Kolíně nad Rýnem. V roce 2001 se jemu a jeho dlouholeté prítelkyni Kiře Harms narodil syn Gabriel Jerome Harms Kelly. V roce 2002 se jim narodila dcera Helen Josephine. A kdyz v roce 2005 zjistili, ze je Kira opět těhotná, vzali se. V den narození jeho sestry Kathy v roce 2006 se jim narodila dcera Emma Maria. Angelo tento rok také vydal sólové album ,,I´m ready" . Je producentem skupiny Kelly Family, po tom co jeho starší bratr Paddy skupinu opustil. je také ředitelem jejich rodinné firmy.

Angelo Kelly je řazen mezi nejlepší evropské bubeníky. Jeho osobním učitelem na bicí byl slavný a uznávaný irksý černoch bubeník Billy Cobham. Stal se jeho přítelem a spolu také v roce 2003 vydali hudební DVD "Call and response" .Angelo bubnuje pro skupinu ,,The six" a jezdí po turné ,,Piano´n´drums" . Mimo bicí hraje výborně na kytaru a piano. Na jeho noém albu I´m ready s ním zpívá i jeho o 3 roky starší žena Kira.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Glorie Glorie | 18. března 2010 v 16:55 | Reagovat

Ano,jsou to zlatí lidi:-)a kdo je nemusí at jdou nekam..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama