→→→→ Kelly Family 4ever and Paddy too......

Náký starý aktuality

14. února 2008 v 16:40 | sarka-ks |  Kelly Family info
* Turné "Good News"
Kellys tentokrát připravili trochu jiné turné, než jsme zvyklí-během akustického turné "Good News" budou vystupovat v kostelích a zazpívají pár gospelů, známé písně z posledních let i písně napsané speciálně pro toto turné. Termíny zde.

* Angelo bude koncertovat v České republice
Angelo Kelly přijede do České republiky v rámci svého sólového turné "I´m Ready". Termíny koncertů jsou: 22. 9. Ostrava, 23. 9. Brno, 24. 9. Praha. Pro více informací: http://www.abastoart.eu. Tamtéž možno objednat vstupenky. Další info na: http://www.angelokelly.com.

* Jimmy je konečně otcem
Jimmy Kelly a jeho žena Maike se 9. 8. 2006 stali rodiči malé Amy (Aimée?) Je to jejich první potomek. (Zdroj: http://www.kellyfamilysite.de)

* Joey má dceru
Joey Kelly a jeho žena Tanja se 21. 7. 2006 stali rodiči malé Lilian. Je to jejich první dcera, ale celkově třetí potomek. (Zdroj: http://www.kellyfamilysite.de)

* John Kelly a Maite Itoiz vydávají album
John Kelly a jeho žena Maite Itoiz začali vystupovat spolu a 30. 6. 2006 vydali společné album "Tales From The Secret Forest". Jejich projekt má své vlastní webové stránky http://www.secret-forest.com.

* Maite je maminkou
Maite Kelly a její manžel Florent Raimond se 30. 6. 2006 stali rodiči malé Agnes Theresy Barbary. Agnes je jejich prvním potomkem. Můžete se na ni podívat na Maitině oficiální stránce http://www.maitekelly.de, pokud jste registrovaným členem Community.

* Angelo vydal sólové album
7. června 2006 vyšlo Angelovo sólové album "I´m Ready". Prvním singlem se stala píseň "Finally One". Videoklip zde. Natáčení videoklipu 21. 6. 2006 zde.

* Angelo má třetího potomka
Angelo a Kira mají druhou dceru, která je jejich celkově třetím dítětem. Jmenuje se Emma Maria Kelly a narodila se 6. 3. 2006. (Zdroj: http://www.angelokelly.com)

* Maite je těhotná
Maite oznámila v den svých šestadvacátých narozenin (4. 12.2005), že je ve třetím měsíci těhotenství. S manželem Florentem Raimondem se na miminko velmi těší. Nechtějí ale prozrazovat, jestli se narodí holčička, nebo chlapeček. (Zdroj: http://www.maitekelly.de)

* Kellyovi vydali nové album HOPE
Kellyovi vydali novou desku "HOPE"-pro charitativní projekt, který podporují už od roku 1996. Jedná se o "St. John Children" ve Vilniusu (Litva). Tato organizace pomáhá dětem, které žijí na ulici nebo vyrůstají v domácnostech, kde je přítomno domácí násilí. Celý výtěžek z desky jde přímo pro tyto děti. Kellys děkují za podporu tohoto projektu a přejí hodně zábavy při poslouchání.

Seznam písní:
San Jose
Shortin Bread
I'll Be Your Man
Let My People Go
Lord Can You Hear My Prayer
First Time
Magnificat/Amazing Grace
We Love The Pope
True Love
Motherless Child/Sick Man

Písničky byly nově zaranžovány a nahrány. Album je k dostání na turné a v online obchodě na www.kellyfamily.de

* Maite se vdala
Maite Kelly se vdala za sveho francouzského přítele Florenta Raimonda. Nechala vzkaz na své oficiální stránce http://www.maitekelly.de v sekci Community. Tam se můžete podivat i na video ze svatby, pokud jste registrovaným členem Community.

* Jimmy se oženil
Jimmy Kelly se 4. 6. 2005 oženil se svou přítelkyní Maike. Stalo se tak na kellyovském zámku Gymnich blízko Koelnu. Přítomná byla kompletní Kelly Family, za svědka šel Jimmymu Paul Kelly.(Zdroj: http://www.kellyfamily.de, http://www.mypaddykellys.de)

* Angelo se oženil
Angelo Kelly se 1. 5. 2005 oženil se svou snoubenkou Kirou. Stalo se tak v kostele v Koelnu. (Zdroj: http://www.angelokelly.com, http://www.mypaddykellys.de)

* Maite se zasnoubila
Maite Kelly se 17. 1. 2005 zasnoubila s Florentem Raimondem. Stalo se tak v Lomé, hlavním městě afrického státu Togo, kde Florent pracoval jako dobrovolník. (Zdroj: http://www.kellyfamily.de, http://www.mypaddykellys.de)

* Joey se oženil
Joey Kelly se v den svých 32. narozenin (20. 12. 2004) oženil sve svou přítelkyní Tanjou Niethen. Dvojice si řekla své ano po osmiletém vztahu. (Zdroj: http://www.mypaddykellys.de)

* Malý Luke bude v pořádku
Čtyřletý syn Joeye a Tanji, Luke, byl propuštěn z nemocnice. Luke doma upadl, utrpěl zlomeninu lebky a musel být operován. Nyní je naštěstí již v pořádku. (Zdroj: http://www.mypaddykellys.de)

* Akce TOGO
Již dříve avizovaná a později zrušená benefiční akce TOGO s účastí dobrovolníka v africkém státě Togo Florenta Raimonda a Maite Kelly se uskuteční 20. 9. 2004 v Hulíně v kostele sv. Václava a 21. 9. 2004 v Kroměříži v kostele Nanebevzetí P. Marie na Riegrově náměstí. Obě akce začínají v 19 hodin. Na akci je možnost zakoupení afrických výrobků. Vstupné dobrovolné. (Zdroj: SARKANDER, občaneské sdružení-pobočka Kroměříž, sekce pro děti a mládež děkanátu Kroměříž)

* Nové album
Nové album The Kelly Family vyjde 7. června 2004. Bude se jmenovat "HOMERUN" a bude obsahovat 2 CD-jedno s akustickými písněmi a baladami ("HOME") a druhé s rockovými písněmi ("RUN"). (Zdroj: http://www.kellyfamily.de)

* Joey má druhého syna
23. 1. 2004 se Joey stal podruhé otcem-jeho přítelkyně Tanja porodila syna Leona. Více na: http://www.mypaddykellys.de. Oficiální stránka KF: http://www.kellyfamily.de.

* Paddy cestoval do Indie a do Říma
Paddy si splnil svůj velký sen-podívat se do Kalkaty do míst, kde působila Matka Tereza, kterou Paddy velmi obdivuje. Z Indie se Paddy vydal do Říma, kde byla Matka Tereza 19. října 2003 blahořečena. Více na http://www.paddykelly.com a http://www.kellyfamily.de.

* Patricia se stala podruhé matkou
Patricia Kelly a její manžel Denis se stali 31. 7. 2004 podruhé matkou. Jejich syn se jmenuje Ignacius Aron Maria. Více na oficiální stránce Kelly Family http://www.kellyfamily.de.

* Joey a Tanja budou mít dalšího potomka
Joey potvrdil na koncertě v Kamenz (Německo) 26. 7. 2003, že jeho přítelkyně Tanja Niethen je ve třetím měsíci těhotenství-očekává druhé dítě.

* Paddy natočí videoklip
Paddy bude natáčet videoklip k dalšímu singlu "When You Sleep". Po krátké pauze v průběhu Velikonoc bude zkoušet a vystupovat se svými sourozenci, bude také na začátku května propagovat svůj nový singl-"When You Sleep". (Zdroj: http://www.padykelly.com, http://www.kellyfamily.de)

* Paddy demonstroval proti válce
Poté, co se Paddy 15. 3. 2003 zúčastnil protiválečné demonstrace ve Washingtonu D.C., odcestoval dále do New York City (16. 3. 2003) a navštívil tam Ground Zero (World Trade Center) a zúčastnil se později mše v St. Patrick´s Cathedral.
Později toho večera hrál několik mírových songů při světle svic u noční hlídky na náměstí Union Square. Nasledující den (17. 3. 2003) pokračoval Paddy ve svých aktivitách s německou delegací organizace "Culture of Peace", ve kterých navštívil zvláštní bohoslužbu v kostele St. Stephens. Ta byla uváděna nositelkou Nobelovy ceny za mír Mairead Maguire, která přiletěla z Belfastu, aby se zúčastnila následující nenásilné akce civilního odporu.
Z kostela St. Stephens se připojil Paddy asi k 150 lidem k jednomu tichému procesí, které šlo dolů po 3rd Avenue k hlavnímu náměstí Spojených národů. Společně s 39 ženami a muži byl Paddy zatčen pro protestování před americkým velvyslanectvím v budově Spojených národů. Byli odvedení policejní stráží a po několika hodinách zase propuštěni.
"Doufám, že moje zatčení v New Yorku prokázalo malý příspěvek k celosvětovému mírovému hnutí proti válce v Iráku," říká Paddy, "nemůžeme se spoléhat jen na to, že naši političtí zástupci v Radě bezpečnosti Spojených národů udělají správné kroky pro mírové řešení. Musíme udělat všechno, co je v našich silách, abychom rozšířili mír na ulicích, médiích, v našich rodinách, v Iráku a po celém světě."
Dříve než se Paddy ve čtvrtek (20. 3. 2003) vrátil s německou delegací "Culture of Peace", zúčastnil se dalších mírových aktivit v New Yorku. (c) http://www.paddykelly.com

Paddy co jsi nám to zase vyváděl..........hmmmmmm........

* Paddy vydal sólové album In Exile
17. 3. 2003 (na St. Patrick´s Day) vyšlo Paddyho dlouho očekávané sólové album "In Exile".

Seznam písní:
1. Living In The Line Of Fire
2. Money Making Machine
3. Pray Pray Pray
4. Rain Of Roses
5. No Fuzz, No Buzz Back To The Rock'n'Roll
6. When You Sleep
7. Thanking Blessed Mary
8. Knick-Knack-Paddy-Wack
9. Search For Truth
10. Movie
11. Hope

(Zdroj: http://www.kellyfamily.de, http://www.paddykelly.com)

* Akce "Barva pro mír"
8. 3. 2003 proběhla akce "Barva pro mír": Zeď kolem kellyovského hausbótu (od nynějška začíná být nazývána "Friedensmauer", tedy "Mirová zeď") byla pomalována protiválečnými nápisy a obrázky. Hlavním iniciátorem akce byl Paddy, zúčastnili se ale např. i Angelo, Maite, Joey a hodně dalších lidí (mj. i fans), kteří si nepřejí válku v Iráku. Více na: http://www.kellyfamily.de, http://www.paddykelly.com.

* Patricia očekává druhé dítě
Patricia je opět těhotná-již čtvrtý měsíc. Ona i její manžel Denis jsou velmi šťastní. Více na http://www.kellyfamily.de.

* Paddyho nová www stránka, singl a sólové album
Paddy má novou oficiální stránku http://www.paddykelly.com. Najdete tam informace o jeho singlu "Pray Pray Pray"-vyjde 3. 2. 2003 a budou na něm písně "Pray Pray Pray" (k té bylo natočeno video), "Hope" a "No Fuzz, No Buzz, Back To The Rock´n´Roll", sólovém albu "In Exile" (vyjde 17. 3. 2003) a jsou na ní uveřejněny obrázky, které Paddy maluje.

* Kellys mají první DVD
16. 12. 2002 vydají Kellys své první DVD "Making Of La Patata". Nahrávka zachycuje Kellys při natáčení aktuálního alba La Patata. DVD obsahuje kolem 100 minut autentických záběrů z nahrávání CD ve Francii a vychází v angličtině.

Tracklist:
Love Music 'N' Sun
New Morals (Human Race)
Brother Brother
Spinning Around
Special Girl
I Wanna Be Loved
Oh God
True Love
So Many Troubles
So Many Things
No One But You
Lord Can You Hear My Prayer
Life Can Be So Beautiful

I Wanna Be Loved (klip)
What's A Matter You People (klip)
Natáčení, za pódiem, rozhovory

(Zdroj: http://www.kellyfamily.de)

* Kathy má nové album
Kathy Kelly vydává nové album Straight From My Heart.Vyjde v polovině prosince 2002. Zatím je k dostání na Internetu na http://www.hoermalbuch.de nebo na http://www.kathykelly.de. Prvních 500 získá CD s podpisem!

Seznam písní:
1. Glory Hallelujah
2. Morrigan
3. Motherless Child
4. My Soul
5. Oh Happy Day
6. Old Black Joe
7. Sally Gardens
8. Stars In Heaven
9. Straight From Your Heart
10. The Rose of Tralee
11. Were You There
12. Best Thing Of My Life

* Angelo se stal podruhé otcem
Angelo Kelly se stal 5. 11. 2002 podruhé otcem-jeho snoubenka Kira porodila dceru Helen Josephine. Na oficiální stránce Kelly Family http://kellyfamily.de Angelo řekl, že jsou velmi šťastní, že je dítě na světě a že je zdravé. Též děkuje všem, kteří drželi palce a modlili se.

* Kellys vydávají nový singl
25. 11. 2002 vydají Kellys nový singl s názvem "Mrs. Speechless" (Němá paní). Píseň napsal a zpívá Angelo. Není to ale prý žádná balada. K napsání písně inspiroval Angela jeho sen, ve kterém nikdo nemluvil.

Seznam písní:
1. Mrs. Speechless
2. Wasting All My Time
3. If There´s A Paradise
4. Million Flies (Demo)
5. With Love (Drum Solo)
6. Mrs. Speechless (Instrumental)

Více na oficiálních stránkách Kelly Family http://www.kellyfamily.de. Kellys se také vyjádřili, že budou připravovat nové album.

* Paddy vydá sólové album
Paddy vydá sólové album, datum vydání se odhaduje na jaro 2003. Nahrává ve studiu Marca Minnermana. Album je skoro hotové, chybí ještě asi dvě písničky. Stylově má jít o rock, má to být prý ale něco úplně jiného, než hraje s Kelly Family. Paddy hodně poslouchal hudbu Led Zeppelin a oblíbil si tento hudební styl. Možná i tím se nechal inspirovat. Nechme se překvapit.
Fotky ze studia můžeme najít např. zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama