→→→→ Kelly Family 4ever and Paddy too......

Paddy - střelec

15. února 2008 v 17:56 | sarka-ks |  Kelly Family rozhovory a články
tohle jsem z toho článku přepisovala sama, tak prosím, když to budete kopírovat tak jedině se ZDROJEM - můj blog, díky moc

Hvězda znamení: Paddy Kelly

narozen: 5. prosince 1977 - mají tam chybu
Když Paddy stojí na pódiu, je úplným zosobněním svého znamení: sebevědomě a razantně představuje Kelly Family - ostatně, dělá to už od svých šesti let. STŘELCI jako Paddy jsou nepolepšitelnými optimisty. Přesto jsou ve své podstatě často víc rozpolcení než by člověk - díky jejich zářivé mysli - očekával. (V tomto znamení je zrozena i Paddyho sestra Maite.) Paddy je, jako většina střelců, rozený šéf. Ostatně - spolu s Kathy - i navzdory svému mládí - je Paddy hudební hlavou rodiny. STŘELCI se neumějí moc dobře podřizovat a úplně nesnáší, když jim někdo něco diktuje, předepisuje. A protože to vědí, jsou těmi nejlepšími šéfy: nadmíru tolerantní a vždy s pochvalou při ruce, která jeho spolupracovníky dokáže motivovat. Je tím nejlepším kolegou. Bohužel, někdy jsou střelci skrz naskrz cyničtí. To se pak přímo vyžívají v tom, hledat na ostatních samé chyby. Naštěstí si to ale brzo uvědomí a zkoušejí dát zase všechno do pořádku.
Stejně jako v práci, chce i v lásce zůstat Paddy nezávislý. Není to v žádném případě náhodou, že je tento dvacetiletý kluk stále ještě sám. Ta, která by k sobě chtěla připoutat STŘELCE, musí postupovat opatrně. V žádném jiném znamení bychom nenašli tolik starých mládenců. Seznamování Paddyho děsí - raději se stáhne zpět do bezpečí své šnečí ulity. Největší dojem na něj udělá vtipná a rázná dívka, a především ta, která si stejně jako on umí vážit své osobní svobody.
Paddy je bezvadný kamarád, který ze sebe nedělá kinga, a dokáže se dobře vyrovnat s nepříjemnostmi. Je to idealista i v okamžiku, kdy už mu není zrovna do zpěvu. Svou jemnou povahu skrývá před ostatními. STŘELCI jsou naprosto upřímní a velmi důvěřivý, a tak často řeknou svým známým (nebo při interview) i některé věci, kterých později litují.
Co ti přinese rok 1998 !!!!
-to je horoskop na rok 1998, to opisovat nebudu, jelikož to s Paddym už nesouvisí, ale trvalo mi to pěkně dlouho………………
jinak článek mi poslala Zuzule z blogu: urgonas.blog.cz
ale přepisovala jsem to já takže uvedtě zdroj.......díky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama