→→→→ Kelly Family 4ever and Paddy too......

Patricie životopis

20. února 2008 v 19:36 | sarka-ks |  Patricia info

Patricia Kelly

zpěvačka

Datum narození: 25.11.1969 Místo narození: Gamonal, Španělsko Znamení: Střelec

Životopis:
Patricia se narodila ve Španělském Gamonalu dne 25. listopadu 1969 (střelec). Její celé jméno je Maria Patricia Kelly. Ovládá hru na kytaru, harfu, perkuse, keyboard, harmoniku a klavír. V kapele se zabývá managementem a pomáhá při organizování koncertů. Plynule mluví 6 jazyky - anglicky, německy, španělsky, italsky, fransouzsky a holandsky. Dbá na zdravou výživu. Nejoblíbenějším jídlem je pro ni salát. Oblíbenými umělci jsou Celine Dion a Bruce Springsteen. Ráda si čte a sportuje.

Na několika sportovních akcích doprovázela bratra Joeyho. Většina písniček, které složila a sama zpívá jsou balady o lásce nebo životě. Mezi nejznámější její songy patří First Time, You Belong To Me, It´s OK Now, Life Is Hard Enough, Please Don´t Go, No One But You, atd. Dokáže se však na jevišti pěkně odvázat a se sourozenci předvádí úžasnou show. Dne 29. srpna 2000 se provdala za Denise Sawinkinse, ekonoma z Moskvy. 20. ledna 2001 ve Francii proběhl ještě církevní sňatek. Patricia se částečně naučila rusky. 30. října 2001 porodila v kolínské nemocnici císařským řezem syna, kterému dala ruské jméno Alexander Josef.

Patricia Kelly složila písničku pro svého syna s názvem Winnie the Pooh. Dne 31.7.2003 se Patricii a Denisovi narodil druhý syn jménem Ignatius Aron Maria Kelly. Oba rodiče jsou velmi šťastní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama