→→→→ Kelly Family 4ever and Paddy too......

Květen 2008

Kelly Family - Letní turné

31. května 2008 v 18:43 | sarka-ks |  Kelly Family rozhovory a články
zmenšeniny ↑↑↑↑ a originál po kliknutí na celý článek ↓↓↓↓

Paddy v Du Bist Nicht Allein + screeny

30. května 2008 v 17:53 | sarka-ks |  Paddy další
náhodou jsem narazila na jedno videjko, jmenuje se Zeichen Der Zeit - Du Bist Nicht Allein a jak si ho tak pouštím, koukám a on tam Paddy, a to přesně v časech okolo: 00:52, 01:07, 01:11, 01:51...pokud jsem se dívala správně, tak pak už ne.....tak se na něj tady koukněte a udělala jsem vám k tomu screeny, abyste měli jenom Paddyho v těch chvílích, kdy tam zpívá...
video:↓↓↓↓
a screeny, je jich 20, ale dala jsem je pod perex, tak klikni na celý článek a prohlídni si je ;-))) ↓↓↓↓
http://img.fotoalba.centrum.cz/img2/4402/12874402_1_wx2jnaqg.jpg

Zase jeden negramotnej

29. května 2008 v 19:51 | sarka-ks |  Moje kecy
jako každý den si projíždím nový komentáře, dneska jsem u článku Největší slizouni showbyznysu našla komentář od dorian gray, který zní:

hlavne nadavejte do buzerantu,vy blby picenky...

nebudu to ani vyhvězdičkovávat, protože to nemá cenu, ale můžete si to narovinu přečíst TADY, a hlavně prosím nereagujte sprostě a neklesněte na úrovněň toho "člověka"......

Další dvojobrázek

29. května 2008 v 19:38 | sarka-ks |  Dvojobrázky
zase jsem se nudila a vznikloz toho tohle, nechám to na vás, doufám, že se vám budou líbit.....
snad se vám bude líbit....

Puzzle s Kelly Family

28. května 2008 v 19:04 | sarka-ks |  Kelly Family další
prostě jsem neodolala, musim sem dát jedny puzzle, co jsem skládala, jako dalo mi to zabrat (asi tak 35 minut), ale zkuste to, jsou fakt dobrý!!!
KLIKNI SEM
a sjeď dolů, tam se objeví okýnko a v něm dílky, hodně štěstí !!!!

Odpovědi v návštěvní knize

27. května 2008 v 16:34 | sarka-ks |  Oznámení
jenom vám chci sdělit, že ty, který mi psali do návštěvní knihy a ptali se na stahování alb a tak dále, tak tam mají odpovědi a tímto chci taky oznámit, že budu vždy odpovídat tam, nebudu psát meily, jelikož mi nejenom blbne net, ale hlavně mám zasekanou schránku.....takže pokud tam budete obracet dotazy, najdete je vždy a zase tam....ale jinak kdybyste cokoliv potřebovali i z meilu vám pomůžu, ale opravdu jenom v krajním případě, ode dneška budu denně chodit do návštevní knihy a kontrolovat jí, takže druhý den tam určitě najdete odpověď, spolehněte se!!!! a také vám chci rovnou poděkovat, že sem chodíte a je vás čím dál víc, děláte mi ohromnou radost a doufám, že to takhle zůstane ;-))))))

Hahaha...

26. května 2008 v 19:36 | sarka-ks |  Paddy další
náhodou jsem projížděla komentáře a narazila jsem na jeden, kterej mě dostal, já vám ho sem zkopčim, ale v originále si ho můžete přečíst TADY a jeho znění je takový:

Anonym 26.05.2008 14:10
Mrzi me jak si ceske fanynky mysli,ze jsou Paddymu vzdalene,ale jak by mohly,kdyz tu vyrusta jeho dite...

docela mě to pobavilo.... :-DDDDDDD, takže díky Anonyme, jsi hodný/á, že jsi nás informoval/a o Paddyho dětech, samozřejmě ti to věříme..... :-DDDD

Blend - Brother, brother, brother

26. května 2008 v 19:22 | sarka-ks |  Blendy
myslela jsem zrovna na Angeeho a Paddyho tak vzniklo tohle....
pod perexem (klik na celý článek) ↓↓↓↓

Kelly Family v Asii

25. května 2008 v 19:49 | sarka-ks |  Kelly Family rozhovory a články
pro zobrazení toho ostatního klik na celý článek ↓↓↓↓

Návnada na koncerty Adama

23. května 2008 v 18:06 | sarka-ks |  Adam Kelly
měla jsem horzný štěstí, Maddy (její blog) mi to hned včera přeložila, patří jí můj veliký dík jelikož já z toho nepochytila ani slovo!!! je to docela zajímavý, ale nic moc, je to částečně info o tom, co jsou zač a co hrají za hudbu, ale také něco jako lákadlo na jejich koncert, no přečtěte si to a uvidítě ;-))) NEKOPÍROVAT PROSÍM A POKUD ANO, NAPIŠTE MI TO A UVEĎTE ZDROJE (mě i Maddy) DĚKUJU !!!!!
originál:
ONE JOURNEY Story
Erlebe sie LIVE, Jessica und Adam Kelly bekannt als ONE JOURNEY!
Der Musikstil von One Journey ist einzigartig. Mit einer Mischung aus Keltisch-Irischem Folk / Rock und einem Country Flair, jetzt zur Weihnachtszeit ebenfalls mit stimmungsvollen Irischen und Internationalen Weihnachtsliedern, begeistern sie das Publikum mit einer einmaligen Live-Performance und sind bekannt als einer der beliebtesten Musik-Duos dieser Zeit.
Ihre Wurzeln reichen von Australien, Holland, Irland bis in den USA, ihr Repertoire beinhaltet sowohl Songs aus der ganzen Welt als auch ihre selbst geschriebenen Stücke.
Bewaffnet mit einer Gitarre, Irischen Penny-Whistle (Flöte), Fiddle (Geige) und zwei beeindruckenden Stimmen, stürmen sie jede Bühne mit Harmonien, die alle Sinne beleben.
a překlad:
Zažijte živě Jessicu a Adama Kelly na One Journey.Hudební styl One Journey je osobitý.Je to směs Keltsko-Irského folku a rocku s citem pro country a teď v čase Vánoc taktéž s rytmickými irskými a národními Vánočními písněmi,nadchnou publikum jedinečnou show a v současnosti jsou známí jako nejoblíbenější hudební duo.Jejich kořeny sahají od Austrálie,Holandska,Irska až po USA a jejich repertoár obsahuje písně z celého světa,i ty které sami napsali.Vyzbrojeni kytarou,irskou flétnou,houslemi a dvěma nádhernými hlasy, se řítí na každé podium s harmonií,která osvěží všechny smysly.
sice je to celkem stará (z Vánoce), ale i tak mi to něco dalo, takže ještě jednou díky a doufám, že i vám to něco řeklo!!!!

Německý text z Adamových stránek

22. května 2008 v 20:00 | sarka-ks |  Adam Kelly
zajímalo mě, co je na Adamových oficoškách (www.onejourney.de) a našla jsem tam německý text, cokoliv, co je anglicky přeložím, ale německy se učím necelý dva roky a díky blbejm profesorům toho umim hrozně málo, takže vás někoho prosím, přeložili byste mi to a poslali prosím buď na mejl, nebo mi to zkopčili do komentů....nebojte, uvedu vás samozřejmě jako překladatele, nebo cokoliv budete chtít, jenom by mě moc zajímalo, co se tam píše....
ONE JOURNEY Story
Erlebe sie LIVE, Jessica und Adam Kelly bekannt als ONE JOURNEY!
Der Musikstil von One Journey ist einzigartig. Mit einer Mischung aus Keltisch-Irischem Folk / Rock und einem Country Flair, jetzt zur Weihnachtszeit ebenfalls mit stimmungsvollen Irischen und Internationalen Weihnachtsliedern, begeistern sie das Publikum mit einer einmaligen Live-Performance und sind bekannt als einer der beliebtesten Musik-Duos dieser Zeit.
Ihre Wurzeln reichen von Australien, Holland, Irland bis in den USA, ihr Repertoire beinhaltet sowohl Songs aus der ganzen Welt als auch ihre selbst geschriebenen Stücke.
Bewaffnet mit einer Gitarre, Irischen Penny-Whistle (Flöte), Fiddle (Geige) und zwei beeindruckenden Stimmen, stürmen sie jede Bühne mit Harmonien, die alle Sinne beleben.
tak kdo by byl tak ochotný a přeložil mi to, budu mu strašně moc vděčná.....
pošlete mi to prosím na meil → sarka-ks.blog@seznam.cz nebo mi to hoďte sem do komentů....
mockrát vám všem děkuju!!!!

Historie Kelly Family

22. května 2008 v 19:43 | sarka-ks |  Kelly Family info
Barbara Ann Kelly (Suokko) se narodila 2. 7. 1946 v Pennsylvánii (USA). Stala se baletkou,později pomáhala svému manželovi Danovi obchodovat se starožitnostmi a zpívala s rodinou na ulici. Na konci 60. let se rodina přestěhovala do Španělska, kde se narodila většina Kellyových dětí. V roce 1980, když jí bylo 34 let, onemocněla rakovinou. Barbara Ann zemřela 10. 11. 1982 .Pochována byla v Pamploně (Španělsko).
zbytek najdete pod perexem, je toho hodně!! (klik na celý článek) ↓↓↓↓

Blend - Kelly Family 4 ever

21. května 2008 v 18:41 | sarka-ks |  Blendy
tak jsem si zase hrála....vždycky mě něco napadne, tak snad se vám budou líbit...
pod perexem (klik na celý článek) ↓↓↓↓ (originál)

Blend - Kelly Family

18. května 2008 v 13:36 | sarka-ks |  Blendy
další můj výtvorek, jeden z prvních...
klik na celý článek ↓↓↓↓

Kelly Family - Growin' Up - 1997

16. května 2008 v 20:25 | sarka-ks |  Kelly Family alba
http://www.oxid.ru/images/covers/249033.small.jpeg
01. Because It's Love
02. Angels Flying
03. I'll Swim
04. Life Is Hard Enough
05. Wish I Were A Swallow
06. Ego
07. One More Song
08. Rock'n Roll Stole My Soul
09. Red Shoes
10. Leave It To The Spirit
11. Big Mouth On Tv
12. Another World
13. All Along The Way
tohle jsem si taky stahovala, takže by to mělo jít i vám

Kelly Family - Mystic Knights

15. května 2008 v 19:22 | sarka-ks |  Kelly Family videa
hrozně se mi zalíbila písnička Mystic Knights a tak jsem jí hledala na youtube a našla jsem jí....sice jenom 2x ale je naprosto boží.....vlastně je to první videjko, kde je vidět (tedy já jsem viděla) dalšího člena Kelly Family a to Adama, zpíval s nima sice jenom rok a půl, ale i tak mi přijde, že se o něm ví strašlivě málo....teda mluvim za sebe, ale to je jedno, jen tak pro informaci, to on má to sólo na tu flétnu, nebo píšťalku...... jo a taky se mi u týhle písničky strašně líbí ten Maite hlas, když zpívá jednu sloku po Adamovi......
takže první video je jakoby klip, promítá se to se středověkým příběhem, je naprosto nádherný.........

a druhé videjko je z koncertu, nebo prostě jako někde hráli a zase s nimi vystupuje Adam a to jeho sólo je krásný, jo a taky se mi u týhle písničky strašně líbí ta Maite, a ty jejich pěkný šaty (Paddyho samozřejmě v sukni a Adama taky)

Kelly Family - Adam - ne moc známý člen

14. května 2008 v 20:15 | sarka-ks |  Kelly Family další
tak a tady je ten slibovaný článek o Adamovi, jak se k nim dostal, jak dlouho u nich byl a tak....tak příjemnou zábavu.....
zbytek jako vždy v celém článku ↓↓↓↓

Něco o Adamovi

14. května 2008 v 19:31 Adam Kelly
konečně jsem sehnala něco o Adamovi, lépeřečeno Maddy mi ohromně pomohla, dala mi odkaz na to, co má už na blogu.....a za to jí strašně moc moc děkuju!!!! takže tady to je:
Adam Augustine (*24.11.75):1.manželství s Dorotheou-žádné děti,2.manželství s Jessicou zvanou Jessie (*1.9.????),děti:Yeshuae Michael Ronan Charlemangne Kelly (4.1.2006) a Evelyn Mary Novea Rose Kelly (6.8.2007)
má i oficiální stránky - onejourney.de a hraje snad klasickou irskou hudbu i se svojí ženou Jessie

Něco o Kelly Family

14. května 2008 v 18:51 | sarka-ks |  Kelly Family info
 • 1961 se narodil Danny
 • 1962 se narodila Caroline
 • 6. 3. 1963 se narodila Kathy (Leominster, Massachussetts/USA)
 • 1964 se narodil Paul
 • 1966-1973 bydleli Kellyovi v Toledu ve Španělsku a obchodovali se starožitnostmi
 • 8. 3. 1967 se narodil Johnny (Talavera/Španělsko)
 • 1967 se Kellyovi přestěhovali do Gamonalu (Castilla de la Mancha/Španělsko)
 • 25. 11. 1969 se narodila Patricia (Gamonal/Španělsko)
 • 18. 2. 1971 se narodil Jimmy (Gamonal/Španělsko)
 • 20. 12. 1972 se narodil Joey (Gamonal/Španělsko)
 • 1973 se Kellyovi přestěhovali do Belascoainu u Pamplony (Navarra/Španělsko)
zbytek je pod perexem, je to moc dlouhý (klik na celý článek) ↓↓↓↓

Moje rozvrhy s Kelly Family

13. května 2008 v 18:54 | sarka-ks |  Rozvrhy
doma jsem se nudila a tak jsem si zkusila udělat pár rozvrhů, nejsou nic moc, ale snad budou dobrý!!!!
http://img.fotoalba.centrum.cz/img2/4122/11444122_1_34t4tft.jpg
http://img.fotoalba.centrum.cz/img3/9876/12239876_1_34nhqacu.jpg
napište mi, jestli se vám líbí!!!! prosím...